JESIENNA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty

Garaże blaszane nadal są bardzo popularne i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie coś miało się w takim temacie zmienić. Zwłaszcza że konstrukcje te są nowoczesne i na pewno nie kojarzą się tak, jak jeszcze jakiś czas temu miało to miejsce.

Oszczędność, uniwersalność, możliwość spersonalizowania konstrukcji według własnych potrzeb i zastosowania, jakie ma być dla danego obiektu przewidziane to coś, co jest kluczowe. Użytkownicy wiedzą bowiem, że otrzymają konstrukcję, z jakiej na pewno będą zadowoleni i jaka sprawdzi się na terenie ich posesji. Garaże zrobione są z blachy są także bardzo solidne, wobec czego można je będzie wykorzystywać przez wiele lat i kiedy tylko zostaną zrobione przez renomowanego producenta, to nie wpłyną na nie negatywnie warunki atmosferyczne oraz nie zostaną zniszczone przez korozję.

Blachy wybierane na garaże blaszane

Na garaże blaszane Zamość wybierane są różne rodzaje blach. Poszycie metalowych obiektów najczęściej wykonywane jest z blachy ocynkowanej albo blachy akrylowej. „Blaszaki” ocynkowane zrobione z tradycyjnej blachy trapezowej przed oddaniem do użytku są poddawane procesowi cynkowania ogniowego, przekładającego się bezpośrednio na trwałość określonej konstrukcji. Jest ona zwłaszcza odporna na rdzewienie, a więc nawet pomimo wystawienia na wpływ deszczu i śniegu, garaż nie straci na swoich walorach użytkowych i estetycznych. Z kolei, garaże akrylowe, jakie również udostępnione są w ofertach wielu producentów tak samo zrobione są z blachy ocynkowanej, natomiast w trakcie produkcji dodatkowo pokrywa się je warstwą lakieru. To powoduje jeszcze większą wytrzymałość na czynniki pogodowe i w jeszcze większym stopniu zapobiega rdzewieniu. O tym, jakie z rozwiązań wybrać, klient powinien decydować indywidualnie, sugerując się wykorzystaniem obiektu i tym, jaki ma budżet przeznaczony na taki właśnie cel.

Zrobione z blachy ocynkowanej garaże Zamość są tańsze, ponieważ gotową blachę można dostać z fabryki już po tym, jak zostanie cynkowana ogniowo. Ocynkowany garaż jest więc nie tylko trwały, ale ekonomiczny. Kiedy komuś nie zależy na jego stałym wmontowaniu w przestrzeń posesji lub design nie ma aż tak sporego znaczenia, jak wartość użytkowa, to ta wersja okaże się wystarczająca. Z kolei, garaże akrylowe są nieco droższe, ponieważ dodatkowo pokrywane są farbą. To natomiast sprawia, że stają się atrakcyjniejsze pod względem wizualnym i tym samym, decyduje się na nie sporo osób. Jeśli więc garaże z blachy mają spełniać rolę pracowni albo warsztatu w zakładzie pracy, wersja akrylowa jest bardziej polecana. Kolor nałożony w fabryce lepiej zaprezentuje się niż ten, który byłby nałożony ręcznie. Zrobione z akrylu „blaszaki” mają zastosowaną dodatkową powłokę, w związku z czym są jeszcze odporniejsze niż wersje zrobione ze standardowej blachy. Nie trzeba ich też poddawać konserwacji, co jest bardziej opłacalne pomimo początkowej, nieco wyższej ceny.

Wysoka jakość garaży blaszanych

Na wysoką jakość garaży blaszanych wpływa nie tylko to, z jakich materiałów są one zrobione, ale także to, jak wyglądają. Nie ma teraz żadnych ograniczeń w tym, aby garaże blaszaki zamawiać w dowolnym kolorze. To oznacza, że konstrukcję bez większego kłopotu wkomponuje się w każdą przestrzeń. Estetyka jest natomiast dla użytkowników kluczowa. Zamawiający decydujący się na garaże akrylowe mają jeszcze większe pole wyboru kolorystyki.

Kiedy „blaszak” ma być umieszczony na terenie firmy, to tym bardziej należy to rozpatrzyć. Użycie najlepszych materiałów do zbudowania garażu to kolejny atut, połączony zarówno z funkcjonalnością, jak i z designem. Finalnie to klienci decydują, co chcą wybrać. Parę lat temu producenci udostępniali kilka modeli konstrukcji z tej kategorii. Nie można było decydować o ich rozmiarach i kolorystyce. W tej chwili wiele się w tym zakresie zmieniło. Garaż z blachy można w pełni dopasować do swoich potrzeb. Klient decyduje o rodzaju wykorzystanej do produkcji blachy, o wymiarach obiektu i jego dodatkowym wyposażeniu.