LETNIA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty

BLACHA DREWNOPODOBNA jest ciekawą alternatywą dla drewnianych desek, służących do wykończenia budynków i nie tylko, można nią pokryć garaż blaszany, halę stalową, kojec dla psa, bramę garażową, wiatę śmietnikową.

Blacha czy okleina?

Blacha drewnopodobna charakteryzuje się tym, że nie jest to jednolity kolor brązowy, ale składa się on z kilku odcieni brązu. Dodatkowo kolory są nanoszone w taki sposób, aby imitowały drewno i słoje w nim się znajdujące. Jest to najczęściej blacha trapezowa, która została powleczona warstwą organiczną, przypominającą naturalne drewno. Wielu osobom wydaje się, że na blachę jest nałożona okleina drewnopodobna – co nie jest prawdą. To proces jej produkcji sprawia, że końcowy efekt jest bardzo zbliżony wizualnie do okleiny drewnopodobnej. Klienci niejednokrotnie chcąc dopasować garaż do kolorów stolarki okiennej czy drzwiowej jednak nie jest to ten sam producent i kolory zapewne będą różne.

Blacha drewnopodobna jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które lubią żyć w otoczeniu natury. Charakteryzuje się jednak tym, że nie trzeba go tak często impregnować jak drewno. Owszem blachę należy od czasu do czasu wyczyścić z zanieczyszczeń czy błota, żeby ładnie wyglądała, ale nic więcej. Deski wymagają malowania co kilka lat, a w przypadku naszych produktów nie jest to potrzebne.

Garaże z blachy drewnopodobnej wykonujemy najczęściej na konstrukcji z profili zamkniętych, ale nie zawsze (rodzaj konstrukcji ma wpływ na cenę).
W galerii można zobaczyć wiele naszych realizacji. Garaże tego typu są bardzo ładne i przyjazne naturze. Garaże ALFA czyli premium są roziązaniem w gospodarstwie klienta nie na rok czy dwa, ale na długie lata.

W naszej ofercie mamy trzy rodzaje blachy drewnopodobnej:
- orzech
- złoty dąb
- sosna (multigloss)

Poniżej można zobaczyć jak różnią się poszczególne kolory.