WIOSENNA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty

BLASZAK

Określenie blaszak odnosi się do garażu blaszanego. Początkowo branża garaży blaszanych ograniczała się do prostych konstrukcji z blachy ocynkowanej czy kolorowej. Stąd też nazwa blaszak-  prosty, zwykły garaż blaszany. Najczęstszym przeznaczeniem garażu blaszanego była budowa, często służyły i służą do przechowywania samochodów czy narzędzi. Z czasem garaż blaszak zaczął pełnić funkcje wizualne.  Był to już nie tylko funkcjonalny blaszak, ale elegancki, ładnie wykończony i korespondujący z estetyką otoczenia garaż blaszany.

Najpopularniejszym rodzajem blaszaka jest garaż o wymiarach: szerokość 3m i długość 5m. Konstrukcja takiego garażu wykonana jest z kątownika zimno giętego malowanego farbą podkładową, a poszycie takiego garażu wykonane  jest z blachy ocynkowanej. Inne elementy charakterystyczne dla takiego garażu to spad dachu na tył i brama dwuskrzydłowa na przodzie.

Garaż z blachy ocynkowanej – przykładowa realizacja.


 

Dla klientów, którzy cenią sobie wytrzymałość i walory estetyczne przygotowaliśmy serię pięknie prezentujących się garaży blaszanych typu ALFA. Garaż typu ALFA posiada bardzo wytrzymałą konstrukcje wykonaną z profili zamkniętych malowanych farbą podkładową. Sam garaż obity jest blachą drewnopodobną w przetłoczeniu poziomym w kolorystyce złoty dąb, orzech lub sosna. Pokrycie dachowe stanowi blacha akrylowa. Garaże typu są estetycznie wykończone za pomocą obróbki blacharskiej dachu i narożników garażu. doskonale prezentują się na każdym podwórku.

Garaż blaszany typu ALFA – przykładowa realizacja.


Stworzyliśmy także linię produktów LUX. Garaże typu LUX wykonywane są  na konstrukcji z kątowników zimno giętych i ceowników malowanych farbą podkładową. Konstrukcje tego typu obłożone są blachą w kolorze w sposób pionowy. Nity i śruby na tyle, bokach i dachu są srebrne. Natomiast brama wjazdowa do takiego garażu wykonana jest z  blachy drewnopodobnej ułożonej poziomo. Garaż typu LUX stanowi nieco tańszą wersję. W takim garażu zdecydowany nacisk kładziemy na wygląd przodu. 

Garaż blaszany typu LUX – przykładowa realizacja.