WIOSENNA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty

BRAMA GARAŻOWA – Jest to konstrukcja stalowa składająca się z różnych elementów składowych, a ich spójna całość nazywana jest bramą garażową. Bramy stalowe mogą mieć różne wymiary tak samo na szerokości jak i na wysokości.
 
Wyróżniamy 2 rodzaje bram:
  • Dwuskrzydłowa
  • Podnoszona do góry czyli brama uchylna

Rodzaje ocieplenia:
  • Nieocieplana
  • Ocieplana
 
Rodzaje przetłoczeń:
  • Pionowe
  • Poziome wąskie
  • Poziome szerokie
 
Paleta kolorów

https://www.esuperstal.pl/kolory
 
Możliwe wymiary do wykonania:

2x2 2,5x2 2,5x2,3 3x2,0 3x2,30 3x3 4x3 i inne na zamówienie
 
Wszystkie bramy wykonujemy na zamówienie, dlatego też na wszystkie bramy wymagamy zaliczki. Można powiedzieć, ze nie ma standardowych bram garażowych gdyż każdy otwór pod bramę ma inne parametry.
 
Składając zamówienie lub pytając o cenę należy znać wymiar otworu pod bramę na szerokości i na wysokości. Przede wszystkim na podstawie tych parametrów dokonywana jest wycena. Na cenę maja jeszcze wpływ rodzaj ocieplenia bramy, rodzaj przetłoczenia  oraz kolor.
 
Bramy garażowe służą do zamknięcia pomieszczenia przeznaczonego zazwyczaj na przetrzymywanie w ciepłym i suchym miejscu samochodu czyli garażu. W tym przypadku rozmawiamy o garażu murowanym czy drewnianym.
Zakładamy, że montaż bramy jeśli zostanie to na zlecone, będzie do muru. Jeśli mamy montować bramę garażowa do drewna to konieczne jest, żeby nas o tym poinformować, aby nasi montażyści zabrali ze sobą odpowiedniego rodzaju kołki montażowe.
W przypadku bramy uchylnej należy pamiętać, że nadproże nie może być większe niż 50- 60 cm. W innym przypadku należy to zgłosić , ponieważ musimy mieć do czego przykręcić prowadnice, które są nieodłączna częścią bez której brama nie będzie działała. Jeśli sufit jest za wysoko, to należy go obniżyć robiąc specjalna konstrukcję. Jeśli nie dostaniemy informacji o takim przypadku, to montażysta ma prawo odmówić montażu z powodu braku możliwości jej zamontowania.
Wielu klientów do bram podnoszonych zamierza zamontować mechanizm napędowy do bramy.  Także prosimy o przekazanie nam tak ważnych informacji, ponieważ brama pod automat wykonywana jest w inny sposób.
Nie wykonujemy bram roletowych czy segmentowych tylko całościowo podnoszone do góry.
 
Wykonanie naszych bram jest bardzo estetyczne i trwałe. Mamy bogata kolorystykę bram. Nasze bramy wykonywane są na zamówienie, ale staramy się zawsze jak najszybciej dotrzeć do klienta z naszym produktem, tak aby samochód w garażu stał suchy i był bezpieczny.
 
 
ZOBACZ NASZE REALIZACJE:

https://www.esuperstal.pl/realizacje/bramy