WIOSENNA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty

Ceownik stalowy to element, który z pewnością znajdzie zastosowanie podczas budowy lub remontu domu, szopy lub innej konstrukcji stawianej na posesji. Z jego użyciem z łatwością wykonasz różne prace, np. stworzysz konstrukcję nośną.
Do jego wykonania została użyta stal, która nadaje mu trwałość i sprawia, że utworzona dzięki niemu konstrukcja będzie znacznie stabilniejsza niz konstrukcja wykonana z kątownika.
My jednak wykorzystujemy ceowniki do produkcji garaży blaszanych. Garaże blaszane są tańszą alternatywą dla garażu murowanego.
Kątowniki mają kształt litery U, mogą być równoramienne lub nierównoramienne, gorącowalcowane lub gięte na zimno, ocynkowane i z czystej stali. My wykorzystujemy opcje równoramienne i gięte na zimno zarówno ocynkowane oraz ze stali czarnej.
Ceowniki przez nas wykonywane mogą mieć następujące wymiary.
 
100x30 60x40 50x30 40x20 35x30 30x30 
 
Ich grubość może być różna, zazwyczaj stosujemy ceowniki o grubości 1,8-2,0
W zależności od naszych potrzeb tniemy je na odpowiednią długość.
 
Przy produkcji garaży blaszanych są wykorzystywane różnego rodzaju ceowniki, w zależności od parametrów garażu blaszaka.
Ceowniki wykorzystuje się także przy produkcji kojców dla psów, wiat śmietnikowych, wiat gospodarczych, pomieszczeń gospodarczych, bram garażowych i innych konstrukcji wykonywanych na zamówienie.
 

 Ceownik jest tańszym zamiennikiem profila zamkniętego.