WIOSENNA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty

GARAŻ NA BUDOWĘ- jest to schowek blaszany wykonywany na wymiar. Schowki budowlane stoją niemal na każdym placu budowy. Służy on jako magazynek, przechowalnia rzeczy i sprzętów. Okazuje się być niezbędny i obowiązkowy w czasie budowy domu. Korzysta z niego zarówno właściciel jak i nierzadko ekipa budowlana, która nie ma gdzie przechowywać sprzętu potrzebnego przy budowie domu.

Zanim powstanie dom, najczęściej blaszak już jest postawiony.

Najpopularniejszym rodzajem blaszaka na budowę jest garaż o wymiarach: szerokość 3m i długość 5m. Konstrukcja takiego garażu wykonana jest z kątownika zimno giętego malowanego farbą podkładową, a poszycie takiego garażu wykonane jest z blachy ocynkowanej. Inne elementy charakterystyczne dla takiego garażu to spad dachu na tył i brama dwuskrzydłowa usytułowana na przodzie garażu.

Wykonujemy garaże blaszane na wymiar. Dlatego też, bez najmniejszego problemu jesteśmy w stanie dostosować bądź zmodyfikować parametry garażu blaszanego dla każdego klienta. Szerokość, długość, wysokość, spad dachu czy rodzaj bramy mogą ulec zmianie. Bardzo dobrym rozwiązanie jest zamontowanie dodatkowych drzwi lub otworu okiennego w blaszaku. Jest również możliwość wykonania garażu z bramą podnoszoną do góry, opcja ta jest bardzo wygodna, ponieważ jednym podniesieniem bramy, mamy możliwość dostępu do rzeczy pozostawionych w garażu.

Każdego klienta prosimy aby podać jak najwięcej szczegółowych informacji, tak żebyśmy mogli stworzyć garaż blaszany „skrojony na miarę.” Jeśli szukasz tańszego rozwiązania zapytaj o dostępność garażu drugiego gatunku. Nasz zespół czeka na Twój telefon!

Popularnością cieszą się również garaże blaszane na budowę o wymiarze: 2x3m; 2,5x3m; 2,5x3,5m; 3x4m, 3x4,5m; 3,5x4m; 3x5,5m; 3,5x5,5m; 3x6m; 3,5x6,5m.

Zdjęcie typowego garażu blaszanego na budowę 3x5m poniżej: