LETNIA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty

GARAŻ PREMIUM  – są to garaże wykonywane tylko na zamówienie klienta. Charakteryzują się tym, że są wykonane przede wszystkim z blachy drewnopodobnej. Często można się spotkać także z określeniem garaż alfa.

ZAKUPU MOŻNA DOKONAĆ PRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ W POLECANYCH PRODUKTACH:

Części składowe garażu PREMIUM to:

- blacha drewnopodobna na przodzie bokach i tyle ustawionych poziomo (w panelu poziomym). Takie ustawienie przetłoczenia daje bardzo ładny efekt nadający wyjątkową estetykę tego typowi garażu blaszanego.

- blacha dachowa w kolorze – z podstawowej palety kolorów. Najczęściej stosowanymi kolorami są :brąz i grafit, jednak klienci mają możliwość dobrania także takich kolorów jak czarny, zielony, bordowy itp. Paletę kolorów można znaleźć również na naszej stronie: PALETA KOLORÓW

- nity pod kolor – są to nity zrywalne, za pomocą których przymocowuje się blachę do konstrukcji. Przy garażu PREMIUM stosujemy nity pod kolor, to znaczy, że stosujemy nity w kolorze, który jest najbardziej zbliżony do koloru blachy lub jest identyczny. Stosowanie nitów pod kolor sprawia, że nie odznaczają się one na blasze i są niemal nie widoczne.

- okucia- jest to obróbka blacharska narożników oraz wypustów dachu, ale i nie tylko, ponieważ w garażu PREMIUM jest odpowiednio obrobiona brama garażowa oraz drzwi dodatkowe, jeśli takie zostały zamówione.

- konstrukcja z profila zamkniętego – garaże alfa są wykonane w 90% z profila zamkniętego, ale ze względów technologicznych wykorzystuje się także inny materiał taki jak kątownik czy ceownik. Cała konstrukcja pokryta jest farbą podkładową. Malowanie tego rodzaju farbą jest podstawowym malowaniem, dlatego też wielu klientów domawia malowanie farbą nawierzchniową, jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ dzięki temu jeśli klient chce dodatkowo zabezpieczyć konstrukcję przed korozją nie musi ściągać blachy, żeby to zrobić. Malowanie konstrukcji nie podlega gwarancji, dlatego warto dopłacić za tą dodatkową usługę.

- brama – większość garaży PREMIUM, które wykonaliśmy mają bramę uchylna, podnoszoną do góry, jednak jeśli klient będzie chciał bramę dwuskrzydłową to jak najbardziej, też takie wykonujemy, co zostało pokazane w naszych REALIZACJACH lub GALERII. Bardzo ważne jest tez przekazanie informacji czy klient chce mieć bramę przystosowaną pod automat. Wtedy inaczej wykonujemy bramę  i także trzeba dostosować wysokości do takiego rozwiązania.

DODATKI:

Do podstawowej wersji garażu alfa można domówić także
- drzwi
- okno uchylne
-  blachodachówkę
- szeroki panel poziomy na bramie lub drzwiach
- malowanie konstrukcji farbą nawierzchniową – malowanie ręczne
- wykonanie konstrukcji z profila ocynkowanego (spawy nie są ocynkowane)
- filc antykondensacyjna czyli antyskropleniowy.
 
Przedstawiamy kilka realizacji, aby można było zobaczyć różnice:

Garaż pojedyńczy 3x5 3x6 PREMIUM z bramą podnoszoną z szerokim panelem, dach dwuspadowy

Garaż blaszany 6x5 PREMIUM z bramami podnoszonymi z wąskim  panelem na bramie

Garaż PREMIUM 4x6 z brama dwuskrzydłową


Garaż 4x6 PREMIUM z bramą podnoszoną i dodatkowymi drzwiami

garaż 3x4 PREMIUM z bramą podnoszoną i oknem uchylnym