LETNIA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty

GARAŻ W III GATUNKU

Garaż blaszany III gatunku jest to tańszy odpowiednik garażu blaszanego w I lub II gatunku. Najczęściej garaż w III gatunku zamawiany jest na budowę. Jest on stosunkowo tanią opcją, jeżeli weźmiemy pod uwagę przeznaczenie do którego będzie wykorzystany tego typu garaż.
Jeżeli kupujemy garaż z przeznaczeniem przechowywania materiałów lub sprzętów przy budowie domu, tego typu opcja będzie idealnym rozwiązaniem, ponieważ dzięki temu jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporo pieniędzy.
Konstrukcja garażu wykonana z kątowników malowanych farbą podkładową. Konstrukcja wykonana z I gatunku. Na konstrukcję nitowana jest blacha trapezowa III gatunku. 
Słońce, temperatura, czynniki chemiczne, opady deszczu a nawet nieodpowiednie przechowywanie mogą powodować uszkodzenie blach. Blacha na garażu III gatunku posiada przebarwiania, rysy, plamy, wgniecenia, miejscami ślady rdzy, blacha może być w różnych odcieniach i kolorach - blacha dobierana jest losowo i przytwierdzana do konstrukcji za pomocą nitów aluminiowych. Gotowe elementy skręcane są ze sobą za pomocą śrub tworząc zwartą i trwałą konstrukcję.
Idąc naprzeciw naszym klientom, którzy nie chcą przepłacać za garaż w momencie gdzie nie jest im potrzebny garaż I gatunku z przeznaczeniem na przykład na samochód, wykonujemy również garaże blaszane w III gatunku, tak aby klient miał możliwość wyboru różnych opcji oraz kalkulacji wydatków.


Garaże II i III gatunku nie podlegają gwarancji, reklamacji, ani zwrotom.
 
Poniżej przykładowe zdjęcie garażu III gatunku.