WIOSENNA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty

GARAŻ WIELOSTANOWISKOWY

Garaż wielostanowiskowy jest to garaż blaszany posiadający trzy lub więcej stanowisk. Innymi słowy mówimy tutaj o trwałym zespoleniu ze sobą kilku lub więcej garaży.

Jeśli jesteś posiadaczem dwóch samochodów lub więcej i potrzebujesz dodatkowej przestrzeni, rozwiązaniem Twoich problemów będzie garaż wielostanowiskowy. Możemy wykonać dla Ciebie garaż z kilkoma bramami oraz dodatkową przestrzenią do przechowywania, do której mogą prowadzić dodatkowe drzwi. Garaż wielostanowiskowy będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób zajmujących się naprawą samochodów, ale i posiadaczy innych zainteresowań. 

Zabudowa szeregowa garaży znajduje także zastosowanie na placach jak i osiedlowych parkingach. W ten sposób estetycznie i praktycznie można zagospodarować przestrzeń, wyznaczając dla każdego lokatora schludne i bezpieczne miejsce parkingowe bądź schowek. Zaletą zabudowy szeregowej jest nie tylko funkcjonalność, ale i łatwość dostawienia kolejnych stanowisk, gdy zajdzie taka potrzeba.

Opcja garaży wielostanowiskowych, może być również wykorzystana jako pomieszczenia gospodarcze dla osób, które nie mają gdzie przetrzymywać swoich rzeczy ze względu na ograniczone miejsce w mieszkaniach. Jesteśmy w stanie wykonać ciąg pomieszczeń gospodarczych z drzwiczkami i ścianami działowymi jak również podzielone moduły.

W garażach wielostanowiskowych istnieje możliwość wykonania między innymi:

·bram podnoszonych lub dwuskrzydłowych

·spadu dachu na tył, bok lub dachu dwuspadowego

·blachy ocynkowanej, akrylowej lub drewnopodobnej

·dodatkowych drzwi

·ścian działowych

·otworów okiennych

·okien

·podwyższenia światła wjazdu

·przystosowania pod automat

·powłoki antykondensacyjnej ( filc)

·blachodachówki

·orynnowania

Na każde Twoje pytanie odpowie nasz dział sprzedaży, a Twoje zamówienie wykonamy w najszybszym możliwym terminie.

Garaż blaszany wielostanowiskowy – przykładowa realizacja.