WIOSENNA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty

GARAŻE LUX Są to garaże, które także mają wysoką estetykę wykonania a są tańszą alternatywą garaży ALFA.


Części składowe garażu LUX to:
  • Blacha akrylowa z podstawowej palety kolorów na bokach, tyle, wstawkach(jeśli są) i dachu  ułożone pionowo (panel pionowy)  
  • Blacha drewnopodobna w kolorze sosna, orzech czy złoty dąb. Układ blachy jest poziomy w panelu zazwyczaj szerokim, jednak możemy zrobić taki garaż w panelu poziomym wąskim.
  • Nity pod kolor, są one zastosowane ze względu na większą estetykę wykonania i nie odznaczają się one od blachy. Standardowo stosuje się nity zrywalne w kolorze srebrnym.
  • Okucia – obróbka blacharska, nie każdy klient decyduje się na zastosowanie okuć głównie ze względu na obniżenie kosztów, ale warto je mieć, ponieważ efekt wizualny jest dużo lepszy niż bez nich.
  • Konstrukcja wykona jest z kątowników malowanych farbą podkładową. Zaleca się niezwłocznie pomalowanie konstrukcji po montażu farba nawierzchniową, natomiast można to zlecić nam, przy zleceniu wykonania garażu, żeby nie trzeba było roznitowywać blachy. W takiej sytuacji trzeba dopłacić za dodatkową usługę ale oszczędza się wtedy na późniejszych pracach. Warto pomalować dodatkowo konstrukcję garażu przed nitowaniem blachy. Malowanie farbą nawierzchniową wykonywane jest ręcznie i jest czasochłonne, dlatego nie stanowi to podstawowego wyposażenia garażu.

Przestawiamy kilka naszych realizacji, żeby było się łatwiej zdecydować.

Zapraszamy również do zakupów najczęściej kupowanych produktów z serii LUX i nie tylko.


Garaz blaszany 3x6 z blachy czarnej i na bramie kolor sosna w panelu poziomym szerokim.
Garaż blaszany LUX 3x5 z bramą podnoszoną w kolorze gafitowym, na bramie szroki panel poziomy.


Garaż blaszany LUX z bramą podnoszoną w poziomym panelu szerokim i z dachem dwuspadowym.