WIOSENNA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty

Garaże blaszane na Śląsku to rozwiązanie idealne dla każdego gospodarstwa domowego. Najczęściej służą jako miejsce do przechowywania samochodu, mogą być jednak także dodatkową przestrzenią do przechowywania narzędzi czy innych sprzętów gospodarstwa domowego. Bez względu na swoje przeznaczenie, garaże blaszaki cechują się wyjątkową trwałością i solidnością, która sprawia, że stają się niezwykle opłacalną inwestycją dla każdego. Czy wiesz, dlaczego nasze garaże blaszane to mądry wybór do każdego ogrodu? Udowodnimy Ci, że to najlepsze, co możesz zapewnić swojemu samochodowi, by służył bezawaryjnie jak najdłużej.

Garaże z blachy na każdą kieszeń

Zaletą garaży z blachy jest ich stosunkowo niska cena. Wystarczy porównać sobie ceny garaży murowanych i gotowych blaszaków, by szybko zauważyć zależność. Gotowe garaże tworzone są z bardzo trwałych materiałów, zwykle z blachy ocynkowanej, która jest odporna na działanie wszelkich czynników potencjalnie szkodliwych, a więc deszczu, wilgoci czy śniegu. Są odporne także na korozję, co ma ogromne znaczenie dla trwałości całej konstrukcji. Najmniejsze garaże można kupić już za niewiele ponad 2000 zł, cena jest więc naprawdę zachęcająca. Do wyboru masz garaże o różnych powierzchniach, a każdy z nich cechuje się solidną budową i wytrzymałością, a także rodzajem wykończenia. Wybierz garaż zbliżony wyglądem do elewacji Twojego domu, a zyskasz spójną aranżację i ciekawy efekt wizualny, który Cię zaskoczy i przyciągnie wzrok każdego.

Garaże blaszaki – dlaczego warto?

Garaże blaszaki mają mnóstwo zalet, które sprawiają, że zainteresowanie nimi jest ogromne. Przede wszystkim, na pierwszy plan wysuwa się ich trwałość. Blaszaki są wytrzymałe i solidne, co jest ważne dla każdego właściciela przechowywanego w nim samochodu. Poza tym blaszane garaże dają mnóstwo możliwości. Jeśli w Twoim gospodarstwie domowym znajduje się tylko jeden samochód, możesz postawić na garaż jednostanowiskowy. Możesz jednak także wybrać garaż dwustanowiskowy o znacznie większej powierzchni, na której swobodnie zmieszczą się dwa samochody.

Garaże blaszane elementem aranżacji

Każdy z nas chyba kojarzy niezbyt estetyczne aluminiowe bloki, które spotyka się jeszcze czasem w przydomowych ogródkach. Nasze garaże nie mają z nimi nic wspólnego. Dajemy najlepszy dowód na to, że garaż z blachy może być estetyczny i atrakcyjny wizualnie. Możesz dowolnie dobierać sposób wykończenia garażu – może ono imitować mur, tynk czy nawet drewno, a w ten sposób idealnie dopasowywać się do całościowej aranżacji ogrodu. Garaż blaszany imitujący drewno jest o wiele bardziej ekonomiczny, gdyż nie wymaga konserwacji w przeciwieństwie do drewna naturalnego. To wszystko sprawia, że garaże blaszane zyskują coraz większą popularność jako estetyczne i funkcjonalne zarazem miejsce do przechowywania samochodu, zapewniające optymalne warunki zarówno latem, jak i zimą.

Co z pozwoleniem?

Wielu klientów obawia się konieczności przeprowadzenia batalii o pozwolenie na budowę garażu wolnostojącego na własnej działce. Budowa garażu blaszanego wymaga od Ciebie jedynie zgłoszenia w odpowiednim urzędzie miasta. Nie musisz jednak ubiegać się o wydanie pozwolenia. W polskim prawie istnieje jasny zapis, że pozwolenie jest wymagane do budowy obiektu o powierzchni powyżej 35 m2. Nawet największe garaże blaszane nie przekraczają tych wartości, nie musisz więc martwić się o nawał formalności. Samo zgłoszenie chęci budowy to zaledwie jedna wizyta w urzędzie miasta.

Czy warto postawić garaż blaszany?

Nasze garaże blaszane Śląsk to najlepsze rozwiązanie, jakie możesz wybrać do przechowywania swojego samochodu. Zapewnia ono komfort, solidność i pełne bezpieczeństwo. Dzięki możliwości wyboru garażu z ociepleniem, Twój samochód zyskuje idealne warunki także w zimie, co z pewnością wpłynie na jego żywotność i kondycję. Garaże blaszane mają wiele zalet, a wśród nich wyróżnić warto m.in. cenę. Niskie koszty w porównaniu z kosztami budowy garażu murowanego są o wiele korzystniejsze dla przeciętnego klienta. Nieocenioną zaletą garaży blaszanych jest także możliwość postawienia ich w zasadzie w dowolnym miejscu, po wcześniejszym przygotowaniu podłoża. To daje nam ogromne możliwości i szansę na dowolną aranżację ogrodowej przestrzeni. Wybierając nasze garaże blaszane, wybierasz najwyższą jakość, solidność i trwałość na lata. Skontaktuj się z nami i wybierz garaż, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania i stanie się funkcjonalną konstrukcją w Twoim ogrodzie. Oferujemy fachowe doradztwo, a także kompleksową obsługę klienta. Czekamy na Ciebie!