JESIENNA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty

1. Jaka jest gwarancja na garaż?

​Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na konstrukcję stalową osobom fizycznym, natomiast okres gwarancji dla firm i instytucji państwowych wynosi 12 miesięcy. Blacha stosowana na naszych konstrukcjach jest I gatunku.  

2. Z czego składa się garaż?

Nasze garaże wykonane są z kątowników i ceowników zimnogiętych. Malowane farbą podkładową, co zapobiega korodowaniu. Blacha trapezowana T7 na bokach T14 na dachu.

3. Czy wymagane jest pozwolenie na postawienie konstrukcji stalowej?

Nie jest wymagane pozwolenie na budowę konstrukcji stalowej wolnostojącej. Należy uzyskać zwolnienie od uzyskania pozwolenia na budowę takowej.

Zgodnie z PRAWEM BUDOWLANYM (Art 29, rozdz. 4, pkt 2) kiliknij!: 

"2) wolnostojących parterowych budynków gospodarczych, wiat i altan oraz przydomowych oranżerii (ogrodów zimowych) o powierzchni zabudowy do 35 m2, przy czym łączna liczba tych obiektów na działce nie może przekraczać dwóch na każde 500 m2 powierzchni działki;"

Oznacza to, że możemy postawić konstrukcję stalową wolnostojącą o wymiarach do 35m(np. 7m x 5m) na działce o wymiarach 500m2, bez pozwolenia na budowę. Pamiętajmy o uzyskaniu z urzędu zwolnienia z pozwolenia na budowę takie konstrukcji.  

4. Czy kotwiczenie garażu jest płatne?

Kotwiczenie nie jest wliczone w cenę garażu. Jest to usługa odpłatna - zapytaj o koszt 664 383 968, 728 705 747. Uwaga: nie kotwiczymy do kostki brukowej, bloczków betonowych i płyt chodnikowych!

5. Jak zamówić garaż?

 • Garaż można zamówić przez:
 • Telefon
 • E-mail
 • Allegro
 • Fax
 • List
 Aby zamówienie zostało przyjęte należy podać:
 • Wymiary zamawianego garażu (szerokość, wysokość, głębokość)
 • Adres dostawy
 • Dane osobowe
 • Najlepiej dwa numery kontaktowe


6. Kiedy płacę za garaż?

 • Płatność dla osób fizycznych odbywa się najczęściej gotówką po zamontowaniu garażu. Możliwa jest również płatność przelewem – przed planowanym montażem. 
 • Płatność dla organizacji, urzędów państwowcyh, spółek prawa handlowego może być dokonana przelewem po montażu, za wcześniejszym okazaniem dokumentów założeniowych firmy. 
* Przy nietypowych konstrukcjach wymagana jest zaliczka (kwota zaliczki uzgadniana indywidualnie). Jeśli zakup odbywa się poprzez system ratalny umowę podpisujesz przy odbiorze garażu a spłacasz co miesiąc.
 

7. Kiedy jest informacja o dostawie?

O dniu dostawy informujemy klienta 1 - 4 dni przed przyjazdem.
 

8. Jak długo trwa montaż?

Montaż typowego garażu(3x5) trwa około 30min.
 

9. Czy udzielane są jakieś rabaty?

Tak, oferty rabatowe i specjalne promocje mogą Państwo znaleźć na naszej stronie, lub szukać ofert na allegro oznaczonych gwiazdką.
 

10. Czy przygotowujemy podłoże ?

Nie, klient we własnym zakresie zobowiązany jest do przygotowania i wypoziomowania podłoża.
Poświęciliśmy temu specjalnie przygotowany PORADNIK(kliknij!).
 

11. Czy wystawiamy fakturę VAT ?

Tak wystawiamy fakturę VAT na konstrukcję stalową. W terminie do 7 dni od daty sprzedaży.
 

12. Czy garaż wytrzyma obciążenie śniegu?

Tak, jednak radzimy państwu odśnieżać dach przy intensywnych opadach lub zalegającej dużej warstwie śniegu.
 

13. Mam bramę dwuskrzydłową ale nie mogę włożyć kłódki w otwory, wyglądają, jakby były źle pospawane. Co mam teraz zrobić ?

 • ​Najczęstszą przyczyną takiej sytuacji jest źle wypoziomowane podłoże pod garaż blaszany.
 • Jeżeli nie ma zachowanego poziomu to automatycznie cała konstrukcja w mniejszym lub większym stopniu będzie miała odchylenia co za tym idzie skrzydła bramowe także będą krzywo. Bramy spawane są od formy więc powinny być równo zespawane.
 • Zalecam w takiej sytuacji w pierwszej kolejności wypoziomować teren i wtedy sprawdzić czy coś się zmieniło czy dalej jest tak samo. Jeżeli nic się nie zmieniło zawsze telefonicznie można uzyskać informację w sprawach technicznych pod nr tel: 882-899-486