WIOSENNA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty

HALA MAGAZYNOWA

Zgodnie z definicją hale magazynowe przeznaczone są do przechowywania różnego rodzaju towarów. Konstrukcje stalowe, mogą służyć jako warsztaty, magazyny, hale rolnicze.

Jesteśmy polskim producentem nowoczesnych i solidnych hal magazynowych oraz konstrukcji stalowych.

Jeśli wśród twojej floty maszyn jest kombajn dużych rozmiarów, lub inny sprzęt o nietypowych wymiarach, możemy dostosować wymiary w zależności od potrzeb.
Nasze hale są przestronne i funkcjonalne, a dzięki temu łatwo trzymać w nich porządek i mieć swobodny dostęp do wszystkich przechowywanych maszyn i urządzeń. 

Konstrukcje stalowe pozwalają stworzyć dowolny magazyn, garaż na sprzęt. Dzięki możliwości dostosowania się do konkretnych wymiarów, możesz wznieść niższe i wyższe hale, w zależności od wielkości maszyn, sprzętu lub towaru, który ma być przechowywany w hali stalowej.

Właściwe magazynowanie zapewnia towarowi bezpieczeństwo i ochronę przed złą pogodą.

Wśród naszych klientów między innymi są:

 • Rolnicy
  przechowujący zboża i płody rolne, garażujący maszyny rolnicze

 • Producenci
  potrzebujący magazynów i przechowali dla wyprodukowanych przez siebie towarów,

 • Hurtownicy
  gromadzący w magazynach asortyment na sprzedaż.

W naszych halach można zastosować, różnego rodzaju dodatkowe opcje, które pozwolą na dostosowanie się do potrzeb klienta oraz ułatwią funkcjonalność konstrukcji stalowej na co dzień.

 • Na ścianach można zamontować świetliki z płyt poliwęglanowych(nie na dachu), które zapewniają dodatkowe oświetlenie wewnątrz hali. Całość wygląda wtedy bardzo estetycznie i jest doskonałym rozwiązaniem przy tego typu konstrukcjach stalowych.

 • Istnieje również możliwość wykonania dodatkowych drzwi w hali tak aby mieć łatwiejszy dostęp do przechowywanych materiałów.

 • Aby zapewnić estetykę hala stalowa może być wykonana w różnej kolorystyce w zależności od zapotrzebowania.
  Link do palety kolorów  https://www.esuperstal.pl/kolory

 • Orynnowanie również nie jest bez znaczenia, dlatego też w swojej ofercie mamy możliwoość wykonania kompletnego orynnowania łącznie z rynnami spustowymi.

 • Wykonujemy również okucia dachu i narożników.

 
Decydując się na hale magazynowe w szybki i łatwy sposób samodzielnie zorganizujesz sobie dodatkową przestrzeń do przechowywania, która będzie idealnie dopasowana do twoich potrzeb.
Link do przykładowych realizacji hal : https://www.esuperstal.pl/realizacje/hale