WIOSENNA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty

KOSZT GARAŻU BLASZANEGO

 Inwestycja w garaż blaszany jest dużo tańsza i szybsza w stosunku do wybudowania garażu murowanego. Czas montażu przeciętnego garażu nie trwa dłużej niż 2-3 godziny. Wszyscy doskonale wiemy, że garaż blaszany posłuży przez długie lata i skutecznie ochroni samochód przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Garaż blaszany również doskonale spełni rolę schowka, domku narzędziowego czy warsztatu. Wybudowanie garażu blaszanego wiąże się z minimum formalności. Montaż garażu zapewniamy GRATIS!

Na cenę garażu blaszanego wpływają:

·Wymiar- Cena garażu rośnie się wraz ze zmianą szerokości, długości lub wysokości konstrukcji stalowej.

·Rodzaj spadu dachu- Najtańszą opcją jest spad dachu do tyłu. Do droższych opcji zaliczamy spad na bok lub dach dwuspadowy.

·Typ bram- W blaszaku możemy zastosować bardzo wygodną w bramę podnoszoną lub tańszą opcję – bramę dwuskrzydłową.

·Rodzaj konstrukcji- Standardową, a zarazem nieco tańszą opcję stanowi konstrukcja z kątownika zimno giętego malowanego farbą podkładową. Do bardziej wytrzymałych i droższych rodzajów konstrukcji zaliczamy profil zamknięty. Konstrukcję za dodatkową opłatą można także ocynkować, co wydłuży jej żywotność.

·Typ i kolor blachy- Tańszy wariant stanowi najpopularniejsza blacha ocynkowana. Za dopłatą można wykonać garaż obity blachą akrylową- w kolorze z podstawowej palety np. bordo, grafit, zielony czy brązowy. Jest także możliwość zamówienia garażu z blachy drewnopodobnej. Ostatnia opcja będzie na pewno najbardziej kosztowna.

·Dodatkowe wyposażenie- Oprócz powyższych rozwiązań w blaszaku można zastosować wiele dodatków jak na przykład: dodatkowe drzwi, okno, powłoka antykondensacyjna filc, orynnowanie itp. Każdy z tych dodatków wiąże się z dopłatą.

·Region dostawy- Cena garażu zawiera koszty dostawy. Koszty transportu zależne są od tego jak daleko garaż blaszany ma zostać dostarczony.

Najpopularniejszym i zarazem jednym z tańszych garaży blaszanych jest blaszak o wymiarach: szerokość 3m i długość 5m. Konstrukcja takiego garażu wykonana jest z kątownika zimno giętego malowanego farbą podkładową, a poszycie takiego garażu wykonane  jest z blachy ocynkowanej. Inne elementy charakterystyczne dla takiego garażu to spad dachu na tył i brama dwuskrzydłowa na przodzie. Te parametry są typowe dla garaży tańszych.

Dla klientów, którzy cenią sobie wytrzymałość i walory estetyczne oraz są przygotowani na większy wydatek, przygotowaliśmy serię pięknie prezentujących się garaży blaszanych typu ALFA. Garaż typu ALFA posiada bardzo wytrzymałą konstrukcje wykonaną z profili zamkniętych malowanych farbą podkładową. Sam garaż obity jest blachą drewnopodobną w przetłoczeniu poziomym w kolorystyce złoty dąb, orzech lub sosna. Pokrycie dachowe stanowi blacha akrylowa. Garaże tego typu są estetycznie wykończone za pomocą obróbki blacharskiej dachu i narożników garażu. Doskonale prezentują się na każdym podwórku.

Dla klientów którzy szukają czegoś pomiędzy zwykłym blaszakiem a garażem typu ALFA stworzyliśmy linię produktów LUX. Garaże typu LUX wykonywane są  na konstrukcji z kątowników zimno giętych i ceowników malowanych farbą podkładową. Konstrukcje tego typu obłożone są blachą w kolorze w sposób pionowy. Nity i śruby na tyle, bokach i dachu są srebrne. Natomiast brama wjazdowa do takiego garażu wykonana jest z  blachy drewnopodobnej ułożonej poziomo. Garaż typu LUX stanowi wersję z średniej półki cenowej. W takim garażu zdecydowany nacisk kładziemy na wygląd tego co reprezentatywne czyli przodu garażu. 

Dla oszczędnych możemy zaproponować blaszak II gatunku. O jego dostępność możesz zapytać naszych doradców.

Produkujemy garaże standardowe jak i na wymiar. Produkujemy garaże na każdą kieszeń! Czekamy na Twój telefon!

Koszt garażu blaszanego możesz sprawdzić również samodzielnie: https://www.esuperstal.pl/konfigurator