WIOSENNA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty

NITY POD KOLOR

Praktyka ta znana jest od lat i stosuje się ją także obecnie.

Nity zrywalne to rodzaj elementów złącznych zaprojektowany do łączenia dwóch lub więcej elementów. Podstawową cechą nitów zrywalnych jest możliwość użycia ich w sytuacji , gdy mamy dostęp tylko z jednej strony łączonych elementów. Użycie nitów zapewnia szybkie i solidne rozwiązanie różnorodnych problemów w połączeniach

Nity świetnie sprawdzają się w łączeniach blach, gdzie inne sposoby łączenia byłyby nieskuteczne.

W naszej ofercie można znaleźć zarówno nity aluminiowe jak i jest możliwość dobrania nitów odpowiednio pod kolor blachy zastosowanej w garażu.

Dzięki zamocowaniu nitów w kolorze blachy, garaż prezentuje się ładnie i estetycznie.

NITY POD KOLOR- są to kolorystycznie dopasowane, metalowe elementy łączące ze sobą na trwałe części konstrukcji stalowej. W praktyce oznacza to, iż nitami aluminiowymi podczas montażu nasi pracownicy łączą blachy ścian bocznych z konstrukcją garażu blaszanego. Do przymocowania blachy dachowej używamy zaś blachowkrętów.

Nity w kolorze mają wpływ przede wszystkim na estetykę garażu.

Standardowy blaszak w cenie posiada zwykłe nity srebrne. Decydując się jednak na garaż blaszany w kolorze zalecamy domówienie nitów dopasowanych kolorystycznie do barwy blachy z jakiej będzie wykonany garaż. Srebrne nity mogą nieco szpecić wygląd kolorowego garażu. Kolor nitów należy zaznaczyć przy zamówieniu, ma on także wpływ na cenę. Dla porównania efektu zamieszczone zostały zdjęcia poniżej.

 

 

GARAŻ Z NITAMI POD KOLORGARAŻ Z NITAMI OCYNKOWANYMI