WIOSENNA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty

OBRÓBKA BLACHARSKA - to inaczej OKUCIA, jest to estetyczne wykończenie garaży blaszanych, ale nie tylko. Okucia mogą być zastosowane tak samo w kojcach i halach stalowych, domkach narzędziowych, domkach ogrodowych, kojcach dla psów i w różnych innych konstrukcjach, które zazwyczaj są wykonywane na zamówienie klienta. Nie ma standardowych okuć. Ich wymiary zależą od tego do jakiej konstrukcji mają zostać dostosowane. Wymiary okuć zależą od tego jaki garaż blaszany klient zamówi, może to być dach dwuspadowy, ze spadem dachu na tył, czy na bok i do przodu.

Obróbka blacharska często stosowana jest  także do wykończenia dachu domu jednorodzinnego. Obróbka stalowa nie tylko pełni funkcje estetyczne, ale także dodatkowo zabezpiecza garaż czy dom przed dostawaniem się wody do środka. Bardzo często gdy deszcz zacina od boku ze względu na silny wiatr woda dostaje się do garażu blaszanego, natomiast w przypadku zastosowania okuć chronią one powierzchnię wypustu dachu i zasłaniają one otwory, którymi woda może się wedrzeć do środka.

Obróbkę blacharską można sklasyfikować również pod kątem kolorystyki. Możemy wykonać obróbkę blacharską w kolorze grafitowym, brązowym, białym, bordowym, czarnym i innym, który jest dostępny w naszej ofercie.

Kilka przykładów obróbki blacharskiej: