WIOSENNA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty

PALETA KOLORÓW RAL jest niczym innym jak wzornikiem barw, który usystematyzował kolorystykę i każdej barwie przypisał odpowiedni symbol. Dzieli się ona na kolory w połysku i macie.
Wybierając garaż blaszany w kolorze RAL matowy bądź połysk klient może cieszyć się estetyką i kolorystyką garażu na długie lata. Pokrycie blachy kolorem z palety RAL jest trwałe i zapewnia trwalszą ochronę przed korozją (w porównaniu do blachy ocynkowanej.) Doradzamy, aby planując kupno garażu bądź schowka blaszanego wybrać kolorystykę nawiązującą do koloru elewacji bądź dachu domu. Jeśli na przykład dach domu jest brązowy to idealnie sprawdzi się garaż w kolorze RAL 8017 – brązowy w połysku lub macie.

Posiadamy w swojej ofercie takie kolory jak:
grafitowy
brązowy
zielony - miętowy/ trawiasty/ ciemna zieleń
piaskowy
bordowy
czerwony
wiśniowy
ceglasty
żółty
biały
czarny
niebieski
srebrny
Paleta dostępnych kolorów

PALETA KOLORÓW DREWNOPODOBNYCH:


Blachy tego samego koloru mogą się od siebie różnić. Wynika to z przechowywania materiału, np. jeśli blacha jest wystawiona na oddziaływanie promieni słonecznych, to taka blacha może mieć inny odcień niż ta, która jest przechowywana w zacienionym pomieszczeniu. Z czasem kolory się utleniają i ich kolor bez względu na oddziaływanie warunków pogodowych i tak może się różnić od koloru blachy, który został poźniej zakupiony. Nawet ten sam producent blachy nie daje gwarancji na to, że kolory będa identyczne. wystarczy, że blacha jest z innej partii produkcyjnej. Także czasem i blacha na garażach blaszanych zdarza się być w różnym odcieniu. Na tego typu róznice gwarancja nie przysługuje. Na etapie produkcji blacha jest ofoliowana i nie widać czy są różne odcienie czy nie. Bardzo rzadko zdarzają się takie przypadki. Taka blacha nie podlega wymianie, ponieważ nie ma gwarancji, że wymieniona blacha będzie mieć dokładnie taki sam odcień jak pozostała część garażu.