WIOSENNA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty

PANEL PIONOWY BLACHY- to nic innego jak blacha trapezowana, która jest kładziona na konstrukcję przetłoczeniem pionowo. Bardzo często tego rodzaju ułożenie kładzione jest w bramie podnoszonej garażu blaszanego jak i na bokach i tyle. Najczęściej klienci wybierają tego typu przetłoczenie ponieważ jest to tańsza opcja od blachy kładzionej poziomo . Nie wymaga ona zastosowania konstrukcji z profila zamkniętego ani zastosowania okuć ( obróbki blacharskiej).

Najczęściej stosuje się go w garażach standardowych i często w garażu akrylowym, w garażu LUX, chociaż w tym przypadku na bramie stosuje się panel poziomy.
Rozróżniamy 2 rodzaje panela pionowego:

  1. Panel pionowy niski

  2. Panel pionowy wysoki

Panel pionowy niski – T-7 to panel z blachy trapezowanej o niskim przetłoczeniu. Najczęściej stosowany jest on na bokach i tyle garażu blaszanego. Takie zastosowanie można także wykorzystać przy takich produktach jak: wiata śmietnikowa, kojec dla psa, hala stalowa, brama garażowa, domek narzędziowy.

Panel pionowy wysoki – T-14 to panel z blachy trapezowanej o wysokim przetłoczeniu. Najczęściej stosowany jest on na dachu garażu blaszanego. Takie zastosowanie można także wykorzystać przy wszystkich produktach takich produktach jak: wiata śmietnikowa, kojec dla psa, hala stalowa, brama garażowa, domek narzędziowy. Jeśli nie odpowiada nam blacha trapezowa na dachu to możemy domówić garaż z blachodachówką na dachu. Mamy dostępne różne rodzaje kolorów blachodachówki.


Garaż blaszany z panelem pionowym niskim. Garaż drewnopodobny.


 
Garaż blaszany z dachem z panelem pionowym wysokim. Garaż LUX