WIOSENNA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty

PANEL POZIOMY BLACHYto nic innego jak blacha trapezowana, która jest kładziona na konstrukcję w poprzek. Bardzo często tego rodzaju ułożenie kładzione jest w bramie podnoszonej garażu blaszanego. W przypadku zastosowania panela poziomego blachy na całym garażu blaszanym wykonujemy konstrukcję z profila zamkniętego, który jest mocniejszy od kątownika czy ceownika. Dodatkowo w tego typu rozwiązaniu konieczne jest zastosowanie obróbki blacharskiej, która maskuje dziury powstałe na skutek trapezowania blach. Efekt końcowy takiego zastosowania jest bardzo estetyczny i mocny. W naszych produktach można znaleźć tego typu rozwiązanie, nazywamy je garażami ALFA w przypadku garażu drewnopodobnego lub garażami typu ALFA w przypadku garażu w kolorze z podstawowej palety kolorów. Istnieje możliwość zastosowania panela poziomego na samym skrzydle bramowym. W takim przypadku nazywamy je garażami LUX. Garaż blaszany LUX jest wykonywany na kątowniku malowanym lub ocynkowanym i dobór kolorystyki jest dowolny. Można także mieszać kolory. Inny może być na bramie, inny na dachu, inny na bokach i tyle.
Rozróżniamy 2 rodzaje panela poziomego:

  1. Panel poziomy wąski

  2. Panel poziomy szeroki

Panel poziomy wąski – to panel z blachy trapezowanej o wąskim przetłoczeniu. Najczęściej stosowany jest on na bokach i tyle garażu blaszanego. Takie zastosowanie można także wykorzystać przy takich produktach jak: wiata śmietnikowa, kojec dla psa, hala stalowa, brama garażowa, domek narzędziowy.


Panel poziomy szeroki - to panel z blachy trapezowanej o szerokim przetłoczeniu. Najczęściej stosowany jest on na bramie garażu blaszanego. Takie zastosowanie można także wykorzystać przy takich produktach jak: wiata śmietnikowa, kojec dla psa, hala stalowa, brama garażowa, domek narzędziowy.

Garaż blaszany z panelem poziomym wąskim. Garaż ALFA 


Garaż blaszany z bramą  z panelem poziomym szerokim. Garaż LUX