WIOSENNA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty
PROFIL ZAWIJANY – to nic innego jak profil, którego zakończenie nie jest zgrzewane, a jedynie jego końce dolegają do siebie lub ewentualnie w innych przypadkach nachodzą na siebie.
Czasem jest on zwany profilem zawijanym. Jednak bardziej odpowiednim określeniem jest profil niezgrzewany.
Tego typu profile stosujemy do budowy kojców dla psów – nie są one elementami nośnymi, ale służą one jako szczebelki , usadowione są one pionowo zazwyczaj w odległości 8,5 cm.
W naszych kojcach stosujemy dodatkowe wzmocnienie poziome szczebelków co powoduje ich stabilizację i nie rozchodzą się one na boki. Jest to ważny element konstrukcji kojca, który sprawia, że jest on bezpieczny i pies nie powinien włożyć głowy pomiędzy szczebelki.
Wiele firm nie stosuje tego typu wzmocnień, albo klienci muszą za nie dodatkowo płacić.
Z tego typu szczebelków wiele osób zamawia sobie także wiaty śmietnikowe lub na przykład zadaszenie na rowery. Różnicą pomiędzy kojcami dla psów a takimi wiatami jest to, że różnią się wysokościami oraz ewentualnie drzwiami. Często także nasi klienci kupują garaże blaszane do przechowywania rowerów czy też gromadzą w nim drzewo opałowe.
Do produkcji kojca dla psa stosujemy profil zawijany/ niezgrzewany o wymiarach 20x20 mm w ściance 1mm.

Zapraszamy do zakupu naszych produktów.
W szybki sposób możesz sobie wycenić kojec dla psa korzystając z przygotowanego specjalnie dla naszych klientów cennika. Cennik kojców można znaleźć na stronie internetowej: CENNIK KOJCÓW