WIOSENNA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty
Hala towarowa

wykorzystywana przez rozlewnie wody do przechowywania i transportowania produktów. Zastosowanie bram uchylnych w hali stalowej podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Kabatura hali wynosi 350 metrów kwadratowych.
Cena: zmienna (zależna od cen stali)

Wymiary:
- szerokość 14 m
- długość 25 m 
- wysokość ściany bocznej 3,50 m
- wysokość w szczycie 5,50 m
- światło wjazdu bramy 2,50 m
- szerokość bramy 3,00 m
- blacha trapezowa ocynkowana I Gatunek
- dach dwuspadowy
- 2 uchylne bramy 300 cm(sz) 250 cm(wys)
- 5 otworów okiennych 235 cm(sz) 145 cm(wys)

Specyfikacja materiałowa:
Dach - Oparty jest na kratownicach w 3,10 metrowych odstępach, podpartych dodatkowo słupami podporowymi o wymiarach 30cm x 30cm, które zapewniają stabilność i wytrzymałość konstruckji nawet przy większych wiatrach. System podporowych słupów nie utrudnia korzystania z powierzchni pod dachem.
Ściany - Dzięki zastosowaniu dużych otworów okiennych nasze hale stalowe posiadają odpowiednie doświetlenie wnętrza co jest podstawą wygodnego użytkowania. Prześwit między podłożem(wylewką) a ścianami hali został uzupełniony niskoprężną pianą montażową zapewniającą doskonałą izolację.

Wykonujemy każdy rodzaj konstrukcji na zamówienie klienta. Pobieramy zaliczkę na konstrukcje hali jako zabezpieczenie przed wycofaniem się klienta z transakcji. Istnieje mozliwość wykonania takiej konstrukcji także z blachy akrylowej, każdy element może być w innym kolorze, dostępne kolory(kliknij!).

Hale stalowe składają się z systemu ram stalowych wykonanych z profili zamkniętych. Kratownice utrzymujące połać dachu hali wykonane są z profili zamkniętych giętych na zimno.

Wyposażenie dodatkowe(odpłatne):
- okucia
- świetliki w dachu
- dodatkowe małe drzwi
- otwory okienne na wymiar
- blacha akrylowa (różne kolory)
- możliwość zmiany wymiarów hali: szerokość, długość, wysokość
- kotwiczenie do podłoża

Koszt transportu i montażu ustalany jest telefonicznie.