WIOSENNA PROMOCJA! Garaże blaszane tańsze nawet o 100zł! Kliknij i sprawdź.
Tutaj kupisz na raty

BLACHODACHÓWKA jest najbardziej popularnym i sprawdzonym produktem jeśli chodzi o pokrycia dachowe we współczesnym budownictwie. Fachowo mówiąc stanowi ona stalowe ocynkowane pokrycie dachowe (o grubości w przedziale 0,4-1,25mm) na które naniesiony jest kolor.
Blachodachówka jest bardzo elegancka, nie zmienia swojego ciężaru pod wpływem opadów deszczu i przez długie lata cieszy się świetnością na dachach naszych domów.
Czemu więc nie zastosować jej jako poszycia dachu na garażu blaszanym? Jak najbardziej jest to możliwe. Już od kilku lat wykonujemy takie realizacje. Garaże pokryte blachodachówką prezentują się bardzo elegancko, wręcz ekskluzywnie. Takie realizacje wykonujemy na wytrzymałej konstrukcji oraz zapewniamy obróbkę (okucia dachu).  Garaż z blachodachówką świetnie zaprezentuje się na każdej posesji. Mamy wiele dostępnych kolorów blachodachówki. Warto podkreślić, iż blachodachówka będzie idealnie pasować na przykład do blachy drewnopodobnej na garażu blaszanym.

Kolorystyka blachodachówki jest identyczna z kolorystyką blachy akrylowej. Znaczna większość klientów zamawia blachodachówkę w ciemnej kolorystyce czyli może to być grafitowy, brązowy, czarny, bordowy lub ciemna zieleń. Jeżeli jednak klient zażyczy sobie blachodachówkę w innym kolorze to także będziemy w stanie dostarczyć taką blachówkę.

Proces produkcji blachodachówki polega na wtłoczeniu do odpowiedniej maszyny blachy płaskiej, która ma na celu w odpowiedni sposób ją uformować. Blacha akrylowa po przejściu przez taką maszynę nabiera formy, która jest uderzająco podobna do dachówki. Z odległości właściwie nie widać różnicy pomiędzy dachówką a blachodachówką.  Z całą pewnością jest to też tańsze rozwiązanie niż pokrycie dachu dachówką.

Blachodachówka sprawdza się także na garażach blaszanych, które pomimo niewielkiego spadu dachu woda nie przecieka do środka. Mamy na to sprytny sposób. Pod blachodachówką umieszczamy blachę ocynkowaną trapezowaną, która zapewni uszczelnienie garażu i jest ona stabilniejsza. Dodatkowo, aby zapewnić naszym klientom estetykę wykonania całości garażu montujemy na zakończeniach okucia, które maskują łączenia blachy z blachodachówką. Po zakończeniu inwestycji garaże wyglądają bardzo estetycznie. Tego typu garaże nazwaliśmy "ALFA PLUS" tego typu garaże maja bardzo wysoką estetykę wykonania.

Garaż ALFA pokryty blachodachówką.